Systém MOVIO je redakční systém pro správu zejména menších a středních prezentačních webů. Hlavním cílem je možnost systém nasadit dle potřeb zákazníka tak, aby byl web pro koncového uživatele poutavý a zárověň přehledný a srozumitelný. Zárověň je cílem snadná administrace obsahu ze strany správce.

Zkušenosti

Systém MOVIO vychází z požadavků zákazníků, nikoli programátorů.

Přehlednost

Veškerý obsah je snadno administrovatelný. Nemusíte si tak s každou maličkostí lámat hlavu.

Modularita

Rosteme společně s Vámi. Nebojte se vyzkoušet naše řešení v základní verzi a tak, jak porostou Vaše potřeby, poroste i systém.

Cloudové služby

Všechny naše služby provozujeme v cloudu, díky čemuž je zajištěna dostupnost a eliminováno riziko ztráty dat.

CDN

Pro co nejrychlejší načítání stránek využíváme CDN a právě díky tomu je obsah spolehlivěji a rychleji dostupný.

Poradíme

Věříme, že dobrý obchod je o dobrém dialogu. Nebojte se na cokoli zeptat.

Editace a správa článků

Jednoduchou a rychlou editací článků za pomoci WYSIWYG editoru lze upravovat články, nahrávat soubory, či spravovat komentáře. Není třeba žádná znalost HTML.

Statistiky

Každý z projektů je v základu zdarma připraven pro napojení na službu Google Analytics a Google Webmaster Tools. Vybrané tarify pak mouhou využívat i služby Piwik. Samozřejmostí je propojení statistik přímo s administrací.

Jazykové mutace

hcete oslovit i uživatele z jiných zemí? Žádný problém. Veškerý textový obsah lze prostřednictvím administrace přeložit.

Bannery

Oslovte uživatele poutavým bannerem na hlavní stránce webu. Díky pohodlné správě bannerů je jejich aktualizace otázka chvilky.

Novinky

Díky snadné správě novinek můžete informovat návštěvníky o aktuálním dění. Živé stránky zajisté vždy zaujmou zákazníka více.

Více správců webu

Chcete umožnit přístup do systému i dalším osobám, ale nechcete s nimi sdílet své přihlašovací údaje? Žádný problém, konkrétním uživatelům můžete zároveň omezit přístup jen tam, kam potřebují.

Kontaktní formuláře

Samožřejmostí je možnost napojení kontaktních formulářů na Vaše stránky. Veškeré zprávy od potencionálních zákazníků Vám mohou chodit na email a nikdy je nepřehlédnete v administraci.

Zákaznický chat

Chcete umožnit přístup do systému i dalším osobám, ale nechcete s nimi sdílet své přihlašovací údaje? Žádný problém, konkrétním uživatelům můžete zároveň omezit přístup jen tam, kam potřebují.

Soutěže

Zaujměte své návštěvníky možností výhry v soutěži. Zadejte otázky, správné odpovědi a vylosujte výherce.

Produkty

Potřebujete prezentovat nabídku svých produktů, ale nepotřebujete plnou funkci eshopu? Pak je pro Vás produktový modul ideálním řešením.

Ticketový systém

Nedaří se vám v malé firmě organizovat práci efektivně? Využijte zabudovaného ticketového systému, zadávejte požadavky a přiřazujte je odpovědným pracovníkům. Již nikdy na žádný úkol nezapomenete.

Skladiště souborů

Stává se Vám, že čas od času potřebujete nahrát na internet velký soubor a nevíte kam s ním? Modul Skladiště je ideálním řešením. Sdílejte soubory snadno.

Diskuze

Nechte své návštěvníky, aby se projevili a zanechali Vám pochvalný komentář.

Rezervace

Vlastníte ubytovací zařízení a chtěli byste dát návštěvníkům přehled o volné kapacitě? Rezervační modul Vám umožní vést si tyto informace přehledně.